TV vanavond
TV vanavond
TV Gids
Nu en straks
Films
Zender overzicht
Programma overzicht
TV Gids vandaag
Eergisteren
Gisteren
Vandaag
Morgen
Overmorgen
Vrijdag, 29 Maart 2024
NPO 1
NPO 2
NPO 3
RTL 4
RTL 5
SBS 6 HD
RTL 7
Net 5 HD
Veronica
RTL 8
FOX
een
Canvas HD
Comedy Central
Discovery HD
Nat. Geo. HD
SBS9 HD
Eurosport HD
TLC
MTV
24Kitchen HD
BBC 1 HD
BBC 2 HD
05:55
Nederland in Beweging
06:10
MAX Geheugentrainer
06:30
NOS Journaal
06:35
NOS Journaal
06:40
NOS Journaal
06:45
NOS Journaal
06:50
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal
07:11
Goedemorgen Nederland
07:30
NOS Journaal
07:38
Goedemorgen Nederland
07:39
Goedemorgen Nederland
08:00
NOS Journaal
08:11
Goedemorgen Nederland
08:30
NOS Journaal
08:38
Goedemorgen Nederland
08:39
Goedemorgen Nederland
09:00
NOS Journaal
09:13
Goedemorgen Nederland
09:30
NOS Journaal
09:39
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in Beweging
10:31
MAX Geheugentrainer
10:47
NOS Journaal
11:00
NOS Journaal
11:14
Tijd voor Max
12:00
NOS Journaal
12:16
NOS Journaal
12:27
NOS Journaal
12:37
NOS Journaal
12:47
NOS Journaal
13:00
NOS Journaal
13:22
Bak mee met MAX
13:37
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
De avondshow met Arjen Lubach
14:16
De avondshow met Arjen Lubach
15:00
NOS Journaal
15:21
NOS Journaal
15:36
Ivo op zondag
16:33
Ik mis je
17:00
NOS Journaal
17:08
Tijd voor Max
17:54
Politieke Partijen
17:55
Politieke Partijen
17:57
Politieke Partijen
18:00
NOS Journaal
18:17
EenVandaag
18:49
NOS Sportjournaal
19:03
Sophie & Jeroen
20:00
NOS Journaal
20:33
Flikken Maastricht
21:31
Een huis vol emigreert
21:32
Een huis vol emigreert
22:23
Op1
23:23
NOS Journaal
23:47
Op1
00:49
NOS Journaal
01:11
EenVandaag
01:40
NOS Journaal met gebarentaal
02:08
NOS Journaal
02:29
NOS Journaal
04:30
Suhoor Stories
07:00
NOS Journaal met gebarentaal
07:14
Tijd voor Max
07:15
Tijd voor Max
08:00
BinnensteBuiten
08:39
MAX Geheugentrainer
09:00
NOS Journaal met gebarentaal
09:13
Nederland in Beweging
09:35
Close Up: Mia Farrow - Shadows and Light
10:31
Nederland Zingt op Zondag
11:00
BinnensteBuiten
11:01
BinnensteBuiten
11:35
Bak mee met MAX
12:00
NOS Journaal
12:15
Matthäus Passion
15:00
Kruisweg
15:36
NOS Journaal
16:00
NOS Journaal
16:10
Bak mee met MAX
16:27
Per Seconde Wijzer
16:57
Politieke Partijen
17:00
NOS Journaal
17:12
Downton Abbey
17:46
Nu te zien!
18:00
NOS Journaal
18:14
NOS Journaal Regio
18:30
Regioned
18:55
Noord-Zuid-Oost-West
19:09
BinnensteBuiten
19:51
Meldpunt
20:25
2 voor 12
21:01
De geknipte gast
21:30
Nieuwsuur
22:17
Once Upon a Time in Northern Ireland
23:19
A Spy Among Friends
00:24
Portrait de la jeune fille en feu
02:18
De Nachtzoen
02:32
Nieuwsuur
03:20
Nieuwsuur
04:59
NOS Jeugdjournaal
05:19
Tekst-TV
05:30
Pingu
05:31
Pingu
05:36
Bumba
05:41
Nurdys
05:46
Ziggy en de zootram
05:57
Nelli en Nora
06:04
Teletubbies
06:17
Liselotte
06:24
Simon
06:29
Clangers
06:40
Ella, Oscar & Hoo
06:49
Lief monster
06:57
Kiri & Lou
07:04
Lucas de spin
07:11
Zin in Zappelin
07:14
Zin in Zappelin
07:16
Ezel Chiel
07:24
Zin in Zappelin
07:29
Kindertijd
07:36
Zin in Zappelin
07:39
Het Muizenhuis
07:46
Zin in Zappelin
07:50
De Boterhamshow
07:51
De Boterhamshow
08:06
Zin in Zappelin
08:08
Zin in Zappelin
08:11
Shaun het schaap
08:18
Mike de ridder
08:30
Pieter Konijn
08:42
Pettenpret
08:49
Tip de Muis
08:57
Jojo & Ouma
09:07
Sesamstraat
09:22
Pop Papierstad
09:33
Pipi, Pupu & Rosemarie
09:40
Sarah en Eend
09:47
Inui
09:54
Sesamstraat: 10 voor...
10:05
Teletubbies
10:17
Nijntje en vriendjes
10:24
Bo Beer
10:29
Nurdys
10:34
Bumba
10:39
Bing
10:47
Woezel & Pip
10:52
Olly, het kleine witte busje
10:57
Rita & Krokodil
11:02
Kiri & Lou
11:08
Peppa Pig
11:12
Peppa Pig
11:17
Timmy tijd
11:22
Pingu
11:27
Tip de Muis
11:32
Tip de Muis
11:34
Pip en Posy
11:41
Bol & Smik
11:54
Calimero
12:05
Maya de bij
12:17
Zin in Zappelin
12:20
Zin in Zappelin
12:22
Olivia
12:33
Zin in Zappelin
12:37
Kindertijd
12:45
Zin in Zappelin
12:49
Bob de Bouwer
12:59
Zin in Zappelin
13:04
Agent Binky
13:15
Zin in Zappelin
13:17
Zin in Zappelin
13:20
Masha
13:22
Zin in Zappelin
13:24
Masha
13:26
Shaun het schaap
13:33
Wickie de Viking
13:45
Het betoverde dorp van Pinokkio
13:58
De Smurfen
14:09
Bollie & Billie
14:21
Buurman en Buurman
14:29
Machtige Mike
14:36
Grizzy en de lemmingen
14:43
Nils Holgersson
14:56
Bernard
15:00
Jungle Book
15:11
BarnKidz
15:23
Stop!
15:31
Mega Mindy
15:57
Kosmoo
16:24
Peperbollen
16:52
Kinderen voor Kinderen Daba Die Daba Daa
16:57
De Dodelijkste 60
17:26
Rachel valt binnen
17:49
Brugklas
18:00
Brainstorm
18:20
Say Whut!?
18:44
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:27
First Dates
20:26
3 Op Reis
21:05
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
21:59
Louis Theroux Interviews...
22:52
3voor12 presenteert
00:32
Sophie & Jeroen
01:29
3 Op Reis
02:08
Sophie & Jeroen
03:03
Sophie & Jeroen
03:58
NOS Jeugdjournaal
05:47
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
05:57
Editie NL
06:13
Editie NL
06:30
RTL Nieuws
06:35
RTL Weer
06:36
RTL Weer
06:45
RTL Nieuws
06:50
RTL Weer
06:52
RTL Weer
07:00
RTL Nieuws
07:10
RTL Weer
07:15
RTL Nieuws
07:25
RTL Weer
07:30
RTL Nieuws
07:40
RTL Weer
07:44
RTL Nieuws
07:54
RTL Weer
08:00
RTL Nieuws
08:12
RTL Weer
08:20
RTL Nieuws
08:32
RTL Weer
08:40
RTL Nieuws
08:52
RTL Weer
09:00
RTL Nieuws
09:05
RTL Weer
09:08
RTL Weer
09:17
RTL Boulevard
10:03
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
11:02
Goede tijden, slechte tijden
11:32
The Bold and the Beautiful
12:01
ER
12:58
Murder, She Wrote
14:10
BEAU
15:32
Secret duets
17:00
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:17
Editie NL
18:33
RTL Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:55
RTL Weer
19:57
RTL Weer
20:03
De Verraders
21:46
BEAU
23:08
RTL Nieuws
23:26
RTL Weer
23:36
BEAU
00:49
RTL Boulevard
01:43
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
02:00
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
02:03
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
05:30
RTL De Journal
06:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:29
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:59
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:34
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
11:01
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
17:00
112 vandaag
17:11
112 vandaag
17:34
Politie op je hielen!
18:32
Politie op je hielen!
19:31
Deurwaarders UK
20:30
Big Brother
21:30
112 vandaag
22:00
24 uur in de E.R.
23:00
Big Brother
23:02
Big Brother
00:01
Politie op je hielen!
01:08
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
02:10
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
06:00
Loop: Hart van Nederland
06:30
Hart van Nederland - ochtend editie
06:44
Hart van Nederland - ochtend editie
07:00
Hart van Nederland - ochtend editie
07:15
Hart van Nederland - ochtend editie
07:30
Hart van Nederland - ochtend editie
07:45
Hart van Nederland - ochtend editie
08:00
Hart van Nederland - ochtend editie
08:15
Hart van Nederland - ochtend editie
08:30
Hart van Nederland - ochtend editie
08:45
Hart van Nederland - ochtend editie
09:00
Hart van Nederland - ochtend editie
09:15
Hart van Nederland - ochtend editie
09:30
Hart van Nederland - ochtend editie
09:45
Hart van Nederland - ochtend editie
09:59
Hart van Nederland - ochtend editie
10:14
Hart van Nederland - ochtend editie
10:29
Shownieuws
11:22
Huizen Onder De Hamer
12:39
De Bondgenoten
13:27
Lang leve de liefde
14:11
Het Roer Om: hoe is het nu met?
15:09
Bulls & Bears
15:39
Huizen Onder De Hamer
16:49
Droomhuis op het platteland
17:48
Hart van Nederland - Vroege Editie
18:00
Overtreders
18:59
Lang leve de liefde
19:45
De Bondgenoten
20:27
Het Jaar van...
21:34
Vandaag Inside
22:36
Hart van Nederland - Late Editie
22:58
Shownieuws
23:54
De Bondgenoten
00:34
Lang leve de liefde
01:19
Vandaag Inside
02:04
Loop: Hart van Nederland
06:00
Teleshop 7: Mediashop
09:30
Vis TV XL
10:26
Stop! Politie
11:25
Idioten op de weg
11:30
Idioten op de weg
11:47
Idioten op de weg
12:17
Idioten op de weg
12:37
Idioten op de weg
13:08
Flodder
13:38
Flodder
14:13
Pawn Stars
15:07
Pawn Stars
16:01
Bar Rescue
16:56
Bar Rescue
17:51
Pawn Stars
18:10
Pawn Stars
18:36
Pawn Stars
19:31
Pawn Stars
20:27
Pompeii
22:33
Ben-Hur
01:04
Teleshop 7: Mediashop
02:10
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
05:51
Loop: Hart van Nederland
07:31
Mediashop
09:01
Tommy Teleshopping
11:26
Het Blok Australië
12:25
Het Blok Australië
13:24
Tommy Teleshopping
13:59
MasterChef Australië
14:59
MasterChef Australië
15:59
My Kitchen Rules Australië
16:58
Neighbours
17:29
MasterChef Australië
18:29
MasterChef Australië
19:28
My Kitchen Rules Australië
20:30
American Made
22:42
Catch Me if You Can
01:28
Sex life
02:30
Loop: Hart van Nederland
18:00
Two and a Half Men
18:15
Two and a Half Men
18:19
Two and a Half Men
18:45
Schitt's Creek
19:10
Schitt's Creek
19:12
Schitt's Creek
19:39
The Big Bang Theory
20:03
The Big Bang Theory
20:27
The Grand Tour
21:38
Overtreders
22:37
Hufters op Beeld
23:34
Dashcam Disasters
00:33
History's Greatest Escapes with Morgan Freeman
01:23
Border Security: Australië
01:46
Loop: Hart van Nederland
07:16
Teleshop 8: Mediashop
16:31
Goede tijden, slechte tijden
17:01
Murder, She Wrote
18:00
The Bold and the Beautiful
18:29
The Bold and the Beautiful
18:58
The Bold and the Beautiful
19:28
ER
20:28
Detectives Op Vrijdag: Endeavour
22:29
Law & Order: Special Victims Unit
23:27
Law & Order: Special Victims Unit
00:22
Murder, She Wrote
01:26
Teleshop 8: Mediashop
02:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
04:16
Car S.O.S
04:45
Car S.O.S
05:35
Food Factory
06:00
Food Factory
06:30
Food Factory
06:56
Science of Stupid
07:05
Science of Stupid
07:35
Science of Stupid
08:05
Rewind the '90s
09:10
Fish Tank Kings
10:15
Secrets of the zoo: Tampa
11:10
Secrets of the zoo: Tampa
12:10
World War II: Secrets from Above
13:10
World War II: Secrets from Above
14:10
Ancient Bodies: Secrets Revealed
15:05
Trafficked With Mariana van Zeller
16:05
Trauma Rescue Squad
17:00
Banged Up Abroad
18:00
Airport security (Rome)
19:00
Border Patrol New Zealand
19:30
To Catch a Smuggler
20:30
Air Crash Investigation
21:30
The Incredible Dr. Pol
22:25
The Incredible Dr. Pol
23:25
The Incredible Dr. Pol
00:20
America's Funniest Home Videos: Animal Edition
01:20
Food Factory
01:45
Food Factory
02:10
Megafactories
02:55
Megafactories
03:55
Car S.O.S
04:00
Loop: Hart van Nederland
04:03
Loop: Hart van Nederland
05:51
Loop: Hart van Nederland
06:58
Mediashop
14:58
The Flying Doctors
15:49
The Flying Doctors
16:47
McLeod's Daughters
17:44
McLeod's Daughters
18:34
McLeod's Daughters
19:32
McLeod's Daughters
20:30
Departure
21:25
Departure
21:26
Departure
22:23
Blue Bloods
23:19
Blue Bloods
00:07
Departure
01:01
Tommy Teleshopping
03:25
Loop: Hart van Nederland
04:30
Alpineskiën
05:30
Alpineskiën
06:30
Snooker
08:30
Olympische Spelen
09:30
Olympische Spelen
09:40
Schansspringen
11:00
Alpineskiën
11:30
Alpineskiën
12:00
Snooker
13:00
Wielrennen
14:00
Wielrennen
17:00
Wielrennen
18:00
Snooker
20:00
Schansspringen
21:00
Alpineskiën
21:30
Alpineskiën
22:00
Snowboarden
22:30
Snooker
00:30
Wielrennen
01:30
Alpineskiën
02:15
Alpineskiën
03:00
Wielrennen
04:02
Flip or flop
04:26
Flip or flop
04:50
Don't tell the bride
05:35
Say yes to the dress UK
06:00
My cat from hell
07:00
Cake boss
07:30
Cake boss
08:00
Long Island Medium
08:30
Long Island Medium
09:00
Beachfront bargain hunt
09:30
Beachfront bargain hunt
10:00
Flip or flop
10:30
Don't tell the bride
11:30
LA Ink
12:30
Breaking Amish
13:30
90 Day Journey: Loren & Alexei
15:30
Unsellable Houses
16:30
Property brothers: Forever home
17:30
Flip or flop
18:00
Hoarding: Buried Alive
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
Say Yes to the Dress: Benelux
20:30
90 Day Journey: Loren & Alexei
21:30
90 Day Journey: Loren & Alexei
22:30
90 Day Fiancé: Love in Paradise
23:30
90 Day Fiancé: Love in Paradise
00:30
My cat from hell
01:30
Cake boss
01:58
Cake boss
02:26
Long Island Medium
02:50
Long Island Medium
03:14
Beachfront bargain hunt
03:38
Beachfront bargain hunt
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
07:00
Breakfast
10:30
Critical Incident
11:00
Fraud Squad
11:30
Animal Park
12:15
Gareth Malone's Easter Passion
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News at One; Weather
14:20
BBC Regional News and Weather
14:30
Hope Street
15:15
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit
16:30
Escape to the Country
17:30
Bridge of Lies
18:15
Pointless
19:00
BBC News at Six; Weather
19:20
BBC Regional News and Weather
19:30
The One Show
20:05
Ghostbusters: Afterlife
22:00
Beyond Paradise
23:00
BBC News at Ten
23:20
BBC Regional News and Weather
23:30
Ghostbusters
01:20
RuPaul's Drag Race: UK Versus the World
02:30
Weather for the Week Ahead
02:35
BBC News
04:15
The Space Shuttle That Fell to Earth
05:15
This Is BBC TWO
07:35
Bridge of Lies
08:20
Antiques Roadshow
09:20
Heavenly Gardens with Alexander Armstrong
10:20
The Robe
12:30
Attenborough's Wonder of Eggs
13:30
The Best Dishes Ever
14:00
Impossible
14:45
The Edge
15:30
Take a Hike
16:00
The Speedshop
17:00
Born to be Wild
17:30
The Hairy Bikers' Pubs That Built Britain
18:00
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Great British Railway Journeys
20:00
Digging for Britain
21:00
Gardeners' World
22:00
Pilgrimage: The Road Through North Wales
23:00
QI
23:30
Martin Compston's Norwegian Fling
00:00
La La Land
02:00
Panorama
02:30
Make It at Market
03:15
Gladiators